Šuns dresavimo pagrindai

“Kaip jūsų šuo sėdi, kai jūs pasakykite jam, ir mano ne?”, “Kaip jūsų šuo kulno jums patinka tai?”, “Oho! Jis ateina, kai jūs pasakykite jam, “- skamba pažįstamai? Jei jis, jums reikia investuoti šiek tiek laiko į sunu dresavimas vilniuje, šiek tiek pagrindinės šunų mokymo. Pradeda mokyti savo šunį nuo pat mažens yra labai svarbus, nes pirmus kelis mėnesius savo gyvenimo, kai turės didžiausią įtaką jam; tai, kur jis yra suformuojamos šuo, jis bus, kai jis yra visi užaugo .

Pačios pagrindinės šunų mokymo gauti savo šunį sėdėti ir ateiti. Mokymo jam tos komandos yra būtini jam mokytis. Šios komandos yra naudojami dėl įvairių priežasčių, jei yra konkurencija, jei jūsų šuo šokinėja, todėl jam sėdėti iš karto gauti jį išjungti ir “ateiti”, yra visi svarbūs. , Jei vartojate savo šunį pasivaikščioti, tegul tas pasaitas ir tikitės jį grįžti į jus, o ne paleisti po parką su jumis vaikydamasi jam šaukė į jį nuvykti teisė šiuo atveju “. Kad būtų tik žemyn į dešinę gėdingai!

Mokyti savo šunį, kaip ateiti reikia tik svarbiausio metodų, bet daug pasikartojimų. Paprasčiausias būdas gauti jam ateiti viena ranka žaislų ir kitų gydyti, kai esate namuose tiesiog pėsčiomis nuo jo, laikykite žaislą ir intriguojančiai jį jums, kai jis ateina per jam gydyti, visada naudokite komandą ateiti, kad jūs ketinate naudoti ateityje. Tai daryti kelis kartus per dieną, yra puikus būdas išmokyti jį, tačiau atminkite, kad turi daug ilgos pertraukos, todėl jis nėra nuobodu ir sustabdyti mėgautis ir nepamirškite vaišių!

Kaip jam sėdėti gali būti šiek tiek šiek tiek sunkiau, bet vėl tik reikalauja elementarių mokymo šunų. Kai jūs turite išmokti come komandą jį jums, padėkite savo ranką ant jo nugaros pabaigoje ir sako: “sėdėti”, o švelniai spausdami jį žemyn jo reversas, kai jis sėdi jo apačioje duokite jam skanėstą ir daug šlovės. Jei norite jam sėdėti vien tik atidėti suteikiant jam gydyti, ir pagyrimų, gauti jam sėdėti, bet kuriuo praleisite savo gyvenimą lenkiant žemyn į jį ir maitinti jį savo pikantiška naujiena.

Pagrindiniai šunų mokymas yra paprasta ir labai efektyvi. Ji taip pat turėtų būti įdomus jums ir jūsų šuo, jis neturi valandas ir valandas kiekvieną dieną, tiesiog gali būti 5 minutes arba. Negalima pamiršti, “kietą” darbą, nors apdovanoti savo šunį ir save!

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s